Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 8 września 2024 05:05

Białołęcka Gastronomia Roku 2022 wybrana!

Znamy zwycięzcę Białołęckiej Gastronomii Roku 2022. Miejsce, które postanowiliście wyróżnić zdobyło 8,5 tys. głosów.

Białołęcka Gastronomia Roku 2022 to jedyny do tej pory taki plebiscyt w dzielnicy. Przez ponad 10 tygodni wybieraliście miejsca, które Waszym zdaniem serwują najsmaczniejsze dania. Zwieńczeniem całego plebiscytu jest kategoria finałowa, w której znaleźli się zwycięzcy 10 kategorii. O tym kto je wygrał zdecydowaliście Wy w otwartym głosowaniu.

Również w finale decydowaliście o tym, komu należy się tytułowy laur. Plebiscyt od początku cieszył się dużym zainteresowaniem. W kategorii finałowej oddaliście łącznie 17 tys. głosów.

Kuchnia wegetariańskia wiedzie prym

Zwycięzcą okazała się Natka i Tymianek, na którą oddaliście prawie 8,5 tys. głosów. Rywalizacja o pierwsze miejsce była zacięta. Drugie miejsce zajęła restauracja Lillys Bistro otrzymując 5,9 tys. głosów. Trzecie miejsce należy do Eko Frajdy z liczbą 1,3 tys. głosów.

Wcześniej, również za sprawą waszego poparcia w otwartym głosowaniu Natka i Tymianek wygrała w kategorii „Najlepsza dania wegetariańskie na Białołęce” awansując w ten sposób do finału.

Ogłoszenie wyników oznacza, że tegoroczna odsłona Białołeckiej Gastronomi Roku dobiegła końca i już dziś zapowiadamy przyszłoroczną odsłonę wydarzenia.

Poniżej jeszcze raz prezentujemy zwycięzców poszczególnych kategorii, którzy znaleźli się w finale